ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtora Liga
Prva Liga | Vtora Liga | latest | squads | Kupa

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

GamesGoalsHDA
561342.392748.21%1119.64%1832.14%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=CSKA 19487700194+1521WWWW4400111330083
+2=Septemvri Sofia6600145+918WWWW4400115220030
+3+1Montana7421125+714WWOL320173422052
4-1Lokomotiv Sofia740374+312LLWW320131420243
5+1Kariana632185+311XLWW312032320153
6+4Pirin Blagoevgrad631286+210WWWL311143320143
7-2Hebar631285+310LOWL311143320142
8+1Ludogorets B724186+210XOOW413064311122
9-2Litex6312157+810XWLL3201102311155
10-2Neftochimic6303128+49LWLW4301103200225
11=Botev Galabovo7232610-49WLWO320123403147
12=Lokomotiv Gorna7133612-66XLOW311144402228
13=Pomorie7115310-74LOLL301202410338
14+2Spartak Varna7115112-114OWLL310214401308
--15-1Balchik6114310-74LLLW410325201115
--16-1Strumska Slava7106313-103LWLL310224400419
--17=Spartak Pleven7025112-112OLLO302114400408

Top Scorers
11
Anton GUSHTEROV (CSKA 1948, 3p)
5+1Redzheb KHALIL (Kariana)
+1Tonislav YORDANOV (Litex)
4
Zhivko PETKOV (Neftochimic)

Atanas ILIEV (Montana)
+2Vasil SHOPOV (CSKA 1948)
3
Dimitar MITKOV (Ludogorets B, 2p)
+2Ilker BUDINOV (Ludogorets B)

Asen GEORGIEV (Hebar, 2p)

Iliyan KAPITANOV (Litex)

Preslav YORDANOV (Septemvri Sofia)

Dimitar GEORGIEV (Lokomotiv Sofia)
2
Tsvetomir TODOROV (Kariana)
+1Vladislav ZLATINOV (Pirin Blagoevgrad, 2p)

Isus ANGELOV (Botev Galabovo)

Vladimir AYTOV (Montana)
+1Eray KARADAYI (Botev Galabovo)
+1Spas GEORGIEV (Septemvri Sofia, 2p)

Dimitar ALEKSIEV (Botev Galabovo)
+1Deyan HRISTOV (Lokomotiv Gorna)

Georgi RUSEV (Septemvri Sofia)

Tsvetan ILIEV (Balchik)

Deyan MOLDOVANOV (Neftochimic)

Todor CHAVORSKI (Hebar, 1p)
Results
Friday, 30 August 2019
7Ludogorets B2-2Lokomotiv Gorna

48Budinov
72Hristov
62Budinov
77Chalakov
7CSKA 19482-0Strumska Slava

39Shopov
58Shopov
Saturday, 31 August 2019
7Lokomotiv Sofia0-1Montana


90Georgiev
7Spartak Pleven0-0Spartak Varna
7Balchik0-2Pirin Blagoevgrad


9Dinov

52(p)Zlatinov
7Botev Galabovo1-0Pomorie

86Karadayi
7Kariana1-1Litex

89Khalil
33Yordanov
Monday, 2 September 2019
7Neftochimic0-2Septemvri Sofia


4Galchev

29(p)Georgiev