ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Vtora Liga
Prva Liga | Vtora Liga | latest | squads | Kupa

ROUND1234567891011121314151617
1819202122232425262728293031323334

Season archive

GamesGoalsHDA
882242.544753.41%1820.45%2326.14%

League table
2019/20OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=CSKA 194810901265+2127WLWW6600181430184
+2+1Septemvri Sofia108112215+725XWLW6510179430156
+3+1Montana11632218+1321WXLW5401154623164
4-2Lokomotiv Sofia10703155+1021WWWL430161640294
5+1Hebar105231411+317WXWL531174521277
6+1Litex10523189+917WWLX5311123521266
7+1Neftochimic105141613+316WLWX65011234013410
8-3Kariana104331511+415LWXL523095520366
9=Pirin Blagoevgrad103431312+113LXXX513176521266
10=Lokomotiv Gorna113441217-513OWLW53111066033211
11=Botev Galabovo103341116-512LWLW5302565032610
12=Ludogorets B102531213-111XLLX513165512268
13+3Strumska Slava11308919-109WLLW5203686105311
14=Spartak Varna11236416-129OLWX5212246024212
--15-2Balchik10226514-98LXLW621346401318
--16-1Pomorie11218820-127LWLL5113356105515
--17=Spartak Pleven111128320-172LLWL5122366006014
1Spartak Pleven (-3)

Top Scorers
15+2Anton GUSHTEROV (CSKA 1948, 3p)
7+1Redzheb KHALIL (Kariana)
6+1Atanas ILIEV (Montana)
+2Preslav YORDANOV (Septemvri Sofia)

Zhivko PETKOV (Neftochimic, 1p)
5+1Borislav NIKOLOV (Strumska Slava)

Tonislav YORDANOV (Litex)
+1Dimitar MITKOV (Ludogorets B, 2p)
4
Dimitar ALEKSIEV (Botev Galabovo)

Georgi RUSEV (Septemvri Sofia)
+3Borislav BALDZHIYSKI (Montana)

Asen GEORGIEV (Hebar, 3p)

Vladislav ZLATINOV (Pirin Blagoevgrad, 3p)

Vasil SHOPOV (CSKA 1948)
+2Spas GEORGIEV (Septemvri Sofia, 3p)
3
Aleksandar ALEKSANDROV (Lokomotiv Sofia)

Iliyan KAPITANOV (Litex)

Dimitar GEORGIEV (Lokomotiv Sofia)

Eray KARADAYI (Botev Galabovo)

Svetoslav DIKOV (Lokomotiv Sofia)

Ilker BUDINOV (Ludogorets B)

Tsvetomir TODOROV (Kariana)
+1Milen TANEV (Pomorie, 1p)

Denislav ALEKSANDROV (CSKA 1948)
+1Vladimir AYTOV (Montana)

Todor CHAVORSKI (Hebar, 1p)
Results
Saturday, 5 October 2019
11Spartak Varna0-0Lokomotiv Gorna
11Spartak Pleven0-1Strumska Slava


61Nikolov
11Montana5-1Pomorie

14Baldzhiyski
22Tanev
27Aytov
45Iliev
53Baldzhiyski
90Baldzhiyski
11Botev Galabovo1-2Septemvri Sofia

45(p)Ognyanov
4Yordanov

60(p)Georgiev
11Ludogorets B0-1Litex


33Mitrev
Sunday, 6 October 2019
11Hebar2-1Kariana

45Angelov
43Khalil
66Tonev
11CSKA 19482-0Balchik

62Gushterov
85Gushterov
Monday, 7 October 2019
11Neftochimic1-0Pirin Blagoevgrad

33Apostolov
Thursday, 10 October 2019
10Septemvri Sofia2-2Ludogorets B

14Georgiev
61Mitkov
48Yordanov
76Yordanov