ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
32802.501856.25%721.88%721.88%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Vis Simm-Bau431094+510XWWW211032220062
2+3Posušje430141+39WLWW220030210111
3+1Travnik422031+28XWOW220020202011
4-2Rudar Kakanj421185+37LXWW211053210132
5-2Bratstvo421174+37LWXW220051201123
6+2Igman Konjic413073+46WXOX211040202033
7+2Budućnost420288+06WWLL210155210133
8+5Zvijezda420222+06WWLL320121100101
9-3Jedinstvo Bihać420245-16LLWW320132100113
10-3Orašje412177+05XLXW202044210133
11=TOŠK411256-14XWLL210122201134
12+2Goražde411246-24OLWL211032200214
13-1GOŠK410335-23LLWL210122200213
14+2Radnik Hadžići410348-43WLLL100113310235
--15-5Čapljina410349-53LWLL110031300318
--16-1Slaven Živinice402216-52OLLX201114201102

Top Scorers
5
Mirnes SALIHOVIĆ (Budućnost, 1p)
3+1Nermin HADŽIĆ (Vis Simm-Bau, 2p)

Maid JAGANJAC (Bratstvo, 1p)
+1Dino DIZDAREVIĆ (TOŠK, 2p)

Dženan HARAČIĆ (Jedinstvo Bihać, 1p)
2+1Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići)
+1Eldin FAČIĆ (Orašje, 2p)

Kemal HASIKIĆ (Bratstvo)

Kerim TATAR (Goražde)

Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 2p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)
+1Sedin LJUCA (Radnik Hadžići)
Results
Saturday, 29 August 2020
4Posušje1-0Rudar Kakanj

56Bešlić
4Jedinstvo Bihać0-1Budućnost


7Trumić
4Orašje2-2TOŠK

37(p)Fačić
11Mahmutović
90Dedić
72Dizdarević
4Zvijezda1-0Bratstvo

80Ćulum
4Goražde0-0Slaven Živinice
4Igman Konjic4-0Čapljina

9Kašić
50Šehić
68Rodrigo Carvalho
82Alešević
Sunday, 30 August 2020
4GOŠK1-2Radnik Hadžići

45Turanjanin
43Vladavić

90Ljuca
4Vis Simm-Bau1-1Travnik

8(p)Hadžić
68Baltić