ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1603852.408754.37%3421.25%3924.38%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje201343368+2843WWWW1081124410532124
2=TOŠK2011453318+1537LWLW10631176105141612
3=Goražde2011453023+737WWWX10712169104331414
4=Zvijezda2011272919+1035WWXW1080220910325910
5=Rudar Kakanj2010373019+1133WLLL10712207103251012
6=Vis Simm-Bau209382721+630LLWL10613149103251312
7=Travnik207852018+229LWLX1063194101541114
8+2Radnik Hadžići208572425-129WOOW104421310104151115
9=Bratstvo208482521+428XLOL10613191010235611
10-2Budućnost208482635-928LWWX10532171210316923
11+1Orašje207493134-325WLLW10532221310217921
12+2Jedinstvo Bihać2073101425-1124WLOL106139610127519
13-2GOŠK206591316-323XOXW10442971021749
14-1Igman Konjic205692021-121LLWX1051413710055714
--15=Čapljina2045111735-1817LWOL10343111110118624
--16=Slaven Živinice2014151047-377LLLL1013691910019128

Top Scorers
12
Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)
+1Kerim TATAR (Goražde, 4p)
10+1Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 3p)
9
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
7
Ivan BEŠLIĆ (Posušje)
+1Semir DEDIĆ (Orašje, 2p)
+1Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
6
Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)
+1Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Sedin LJUCA (Čapljina)
5
Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Ivan BUHAČ (Posušje)

Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 2p)
Results
Saturday, 3 April 2021
20Posušje3-1Čapljina

23Glavina
28Mace
46Barišić
55Nenadić
20Jedinstvo Bihać1-0TOŠK

27Hadžić
20Orašje6-0Slaven Živinice

3Dedić
7Mendeš
39Galin
49Živković
50Petričević
58Živković
20GOŠK1-1Bratstvo

57Haračić
27Hasikić
20Zvijezda2-1Budućnost

38Rastoka
72Lugavić
45Rastoka
20Goražde2-1Travnik

44Mujić
70Brljak
48Tatar
20Igman Konjic0-1Radnik Hadžići


8Jusupović
Sunday, 4 April 2021
20Vis Simm-Bau1-3Rudar Kakanj

63Kovač
26Šubo

43Bečak

90Džafić