ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
2004852.4211256.00%3919.50%4924.50%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje2517534310+3356WWWX13102129612732144
2+1TOŠK2513573923+1644WLWL12741207136161916
3-1Goražde2513573528+744LLWW128131911135441617
4+2Bratstvo2512493724+1340WWWW128132210134361514
5-1Zvijezda2512493625+1140LOLW129122510133371115
6-1Rudar Kakanj2511593424+1038LOWL13823239123361115
7=Travnik2510872623+338WLWL13931156121561117
8+3Radnik Hadžići25105102931-235WLLW135441513125161418
9-1Budućnost25104113240-834LWLL127322212133191028
10=GOŠK2596101918+133XWLW1264212713328711
11-2Jedinstvo Bihać25103121929-1033LWLW1281311613229823
12+2Igman Konjic2587103026+431WWWX137151910121651116
13=Vis Simm-Bau2594123232+031XLLL136251714123271518
14-2Orašje2594123743-631LWLW1273226141321101129
--15=Čapljina2575132542-1726WLWL136431914121110628
--16=Slaven Živinice2514201267-557LLLL131391032120111235

Top Scorers
13
Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)

Kerim TATAR (Goražde, 4p)
+1Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 4p)
9+2Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)

Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
+1Sedin LJUCA (Čapljina)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
8+1Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)
+1Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Semir DEDIĆ (Orašje, 2p)
7
Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 4p)
6
Dario BLAGOJEVIĆ (Goražde)

Kemal HASIKIĆ (Bratstvo)

Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)
Results
Saturday, 8 May 2021
25Posušje2-0Goražde

40Serdarušić
90Begić
25Rudar Kakanj0-2Bratstvo


14Poturalić

29Poturalić
25Travnik2-1Budućnost

9Brljak
89Ibrahimović
56Vujica
25Čapljina3-1Zvijezda

9Katavić
47Salihović
45Ljuca
67(p)Mirković
25Slaven Živinice1-3TOŠK

88Kavazović
63Delić

70Mujagić

73Kadrić
25Igman Konjic3-1Orašje

6Šehić
49Marošević
39Alešević
46Zukić
Sunday, 9 May 2021
25Radnik Hadžići1-0Jedinstvo Bihać

4Vladavić
25Vis Simm-Bau1-1GOŠK

75Isaković
41(p)Haračić