ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1202962.466755.83%2722.50%2621.67%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje15942245+1931WOWW7610181833264
2=Rudar Kakanj159332713+1430WXWX8710204722379
3+2TOŠK158432715+1228WXWX84311467412139
4=Vis Simm-Bau158342514+1127WLWW75111258323139
5-2Bratstvo158252213+926LOWW8611175721458
6+3Zvijezda158161914+525WWLW8602158721446
7-1Goražde157352018+224LWWW741210783231011
8-1Travnik155731311+222XXWX852173705268
9+1Radnik Hadžići156362121+021WXWL74211268215915
10-2Jedinstvo Bihać156271319-620LLLL8503867124513
11=Budućnost155371830-1218LXLW842213107115520
12+1Orašje154472029-916WLLL733113108116719
13-1Igman Konjic153571518-314LXLL7313968044612
14=GOŠK15429914-514LWLL732265810739
--15+1Čapljina152491431-1710XWLL71429108107521
--16-1Slaven Živinice151410931-227LLLX81348137016118

Results
Saturday, 14 November 2020
15Posušje7-0Budućnost
15Orašje4-1Jedinstvo Bihać
15Rudar Kakanj1-0GOŠK
15Čapljina1-1Travnik
15Goražde1-2Zvijezda
15Radnik Hadžići3-1Slaven Živinice
15Igman Konjic1-2TOŠK
15Vis Simm-Bau1-0Bratstvo

Top Scorers
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)
+1Selmir MAHMUTOVIĆ (TOŠK, 1p)
9+1Dino DIZDAREVIĆ (TOŠK, 5p)
8
Kerim TATAR (Goražde, 3p)
6
Mirnes SALIHOVIĆ (Budućnost, 1p)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)
+2Sedin LJUCA (Radnik Hadžići)

Dženan HARAČIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
5
Nermin HADŽIĆ (Vis Simm-Bau, 2p)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Ivan BUHAČ (Posušje)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 2p)
+1Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)
4
Zvonimir MIKIĆ (Orašje)
+2Ivan BEŠLIĆ (Posušje)
+1Bojan MIHAJLOVIĆ (Goražde)
+1Semir DEDIĆ (Orašje)

Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 2p)
+1Luka LUČIĆ (Posušje, 4p)

Amar MEMIĆ (Radnik Hadžići, 1p)

Amer TORLAK (Travnik, 2p)

Jasmin BERBIĆ (Vis Simm-Bau)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)