ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
2406132.5513656.67%4920.42%5522.92%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje3018754915+3461LXLW15113134815744157
2=TOŠK3016684828+2054WWXL159512710157172118
3+2Rudar Kakanj30155104331+1250LWWW1510232812155371519
4-1Goražde3014794337+649LXLW159332615155461722
5+1Zvijezda30146104431+1348WXWL1511223011153481420
6-2Bratstvo30146104330+1348LXWO1510142715154561615
7=GOŠK30127113827+1143WXWL15942279153391118
8+1Jedinstvo Bihać30134132636-1043WXWL1511131681523101028
9+1Radnik Hadžići30117123236-440WLLO155551514156271722
10+1Budućnost30124143849-1140WLWL1593327151531111134
11+1Vis Simm-Bau30116134237+539WXLW157352116154382121
12-4Travnik30109113137-639LLLX159421710151591427
13+1Igman Konjic30107133835+337LWLW159152611151681224
14-1Orašje30106144351-836LXWL1585231181521121233
--15=Čapljina30106143849-1136WWXW1584326161522111233
--16=Slaven Živinice3015241784-678LLLX1513111136150213648

Results
Saturday, 5 June 2021
30Budućnost1-0Posušje
30Jedinstvo Bihać2-1Orašje
30Travnik0-2Čapljina
30TOŠK3-0Igman Konjic
30GOŠK3-0Rudar Kakanj
30Zvijezda4-1Goražde
30Bratstvo0-4Vis Simm-Bau
30Slaven Živinice1-3Radnik Hadžići

Top Scorers
18+2Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 7p)
15
Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
13
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 3p)
12+2Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)

Sedin LJUCA (Čapljina)
11
Semir DEDIĆ (Orašje, 4p)

Kerim TATAR (Goražde, 4p)
10+2Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
9
Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
8
Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 2p)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 5p)
7+1Ajdin MUJAGIĆ (TOŠK, 1p)

Sabahudin JUSUFBAŠIĆ (GOŠK)

Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Stefan STOJANOV (Bratstvo, 1p)

Dario BLAGOJEVIĆ (Goražde)

Seid ZUKIĆ (Igman Konjic)