ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
721742.413954.17%2027.78%1318.06%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Vis Simm-Bau9531158+718OWXW431073522185
2=Posušje9531104+618OXWW431061522143
3+2TOŠK95221610+617WWWW531184421186
4=Jedinstvo Bihać9522117+417XWWW540172412145
5+1Rudar Kakanj95131610+616WLWL5410134410336
6-3Bratstvo9513149+516LWLW5500122401327
7+1Travnik934276+113WLLO531142403134
8-1Zvijezda941478-113LWWL530266411212
9=Radnik Hadžići93241113-211OWXL412144520379
10=Budućnost93241215-311XLWL521277411258
11+2Igman Konjic9243109+110WLLO421172503237
12=Orašje92431316-310OWLO4130745113612
13-2Goražde92341215-39LLXW4211755023510
14+1Čapljina9135918-96XLXL4130755005213
--15+1Slaven Živinice9135616-106XLLL512269401307
--16-2GOŠK9126510-55LXLO412133500527

Top Scorers
7
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)
6+2Dino DIZDAREVIĆ (TOŠK, 4p)

Dženan HARAČIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)
5
Mirnes SALIHOVIĆ (Budućnost, 1p)

Selmir MAHMUTOVIĆ (TOŠK, 1p)
4
Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)
+1Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)

Kerim TATAR (Goražde)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)
3
Nermin HADŽIĆ (Vis Simm-Bau, 2p)

Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Damir HRELJA (Goražde)

Amar MEMIĆ (Radnik Hadžići)

Eldin FAČIĆ (Orašje, 3p)
+2Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 1p)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
Results
Saturday, 3 October 2020
9Rudar Kakanj1-0Zvijezda

17Dervišagić
9Travnik1-0Bratstvo

8Sažić
9Čapljina1-1Jedinstvo Bihać

2Nikić
16Fajić
9Slaven Živinice1-1Budućnost

90Islamović
64Ibrahimović
9Igman Konjic3-1Goražde

7Šehić
55Mihajlović
52Kašić
90(p)Kašić
Sunday, 4 October 2020
9Posušje0-0Vis Simm-Bau
9TOŠK2-1GOŠK

59(p)Dizdarević
56Jusufbašić
90Dizdarević
9Radnik Hadžići0-0Orašje