ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1363342.457454.41%2921.32%3324.26%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje171043287+2134WLWO86111839432104
2=TOŠK1710433115+1634WWWX95311668512159
3=Rudar Kakanj179352715+1230LLWX97112058224710
4+4Zvijezda179172316+728WLWW9702188821558
5=Goražde178452420+428XWLW851212793331213
6-2Vis Simm-Bau178362517+827LLWL851212693241311
7-1Bratstvo178272317+626LLLO96121878215510
8-1Travnik176831813+526XWXX9531848152109
9=Radnik Hadžići177372325-224WLWX8422131093151015
10+2Orašje176472431-722WWWL843115119216920
11-1Budućnost176472132-1122XWLX943215128215620
12+2GOŠK176291114-320WWLW842275920749
13-2Jedinstvo Bihać176291323-1020LLLL8503869126517
14-1Igman Konjic174671919+018XWLX84131269054713
--15=Čapljina1734101532-1713LWXW924310118107521
--16=Slaven Živinice171412938-297LLLL91358178017121

Top Scorers
11
Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)

Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)
10+1Kerim TATAR (Goražde, 4p)
9
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
8+1Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 2p)
6+2Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Sedin LJUCA (Čapljina)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
5+2Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Ivan BUHAČ (Posušje)
+1Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
+1Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)

Semir DEDIĆ (Orašje, 1p)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 2p)
4
Bojan MIHAJLOVIĆ (Goražde)

Eldin TRUMIĆ (Slaven Živinice, 2p)

Luka LUČIĆ (Posušje, 4p)

Amer TORLAK (Travnik, 2p)

Amar MEMIĆ (Radnik Hadžići, 1p)

Jasmin BERBIĆ (Vis Simm-Bau)
Results
Saturday, 13 March 2021
17Budućnost2-2Goražde

52(og)Velić
30Blagojević
55Sulejmanović
40Tatar
17Rudar Kakanj0-1Radnik Hadžići


80Kazić
17Travnik1-1Igman Konjic

4Čatić
1Bešagić
17Zvijezda3-0Jedinstvo Bihać

37(p)Vidović
50Vidović
72(p)Vidović
17Bratstvo1-2Orašje

62Poturalić
17Mijoković

42Mikić
17Čapljina0-1GOŠK


1Haračić
17Slaven Živinice0-4Posušje


40Begić

52Bešlić

54Bešlić

90(p)Serdarušić
Sunday, 14 March 2021
17TOŠK2-0Vis Simm-Bau

36Škrijelj
87Škrijelj