ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1684052.419053.57%3621.43%4225.00%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje211443378+2946WWWW1081124411632134
2=TOŠK2111553419+1538XLWL11641187105141612
3=Goražde2111553023+738OWWW10712169114431414
4=Zvijezda2111373020+1036XWWX10802209113351011
5=Rudar Kakanj2110473019+1134OWLL11722207103251012
6+1Travnik218852319+432WLWL11731125101541114
7+3Budućnost219482935-631WLWW11632201210316923
8-2Vis Simm-Bau219392924+530LLLW10613149113261515
9-1Radnik Hadžići218582426-229LWOO114431311104151115
10-1Bratstvo218492524+128LXLO10613191011236614
11+1Jedinstvo Bihać2183101725-827WWLO106139611227819
12+1GOŠK217591516-126WXOX10442971131769
13-2Orašje2174103237-525LWLL105322213112181024
14=Igman Konjic2156102023-321LLLW1151513910055714
--15=Čapljina2155112037-1720WLWO11443141310118624
--16=Slaven Živinice2114161050-407LLLL1113792210019128

Top Scorers
13+1Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)

Kerim TATAR (Goražde, 4p)
10
Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 3p)
9
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
8+2Sedin LJUCA (Čapljina)
+1Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
7+1Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)
+1Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Semir DEDIĆ (Orašje, 2p)
6
Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
5
Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Ivan BUHAČ (Posušje)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 2p)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)
Results
Saturday, 10 April 2021
21Budućnost3-0Bratstvo

29Ibrahimović
75Islamović
89Mujarić
21Rudar Kakanj0-0Goražde
21Travnik3-1Orašje

1Vujica
6Mijoković
8(p)Vujica
44Čatić
21Čapljina3-2Vis Simm-Bau

19Mirković
65Kovač
89Ljuca
81Mahmutović
90Ljuca
21Slaven Živinice0-3Jedinstvo Bihać


70Hadžić

73Čizmić

90Ibrišimović
21Igman Konjic0-2GOŠK


2Tipurić

90Hajdarević
Sunday, 11 April 2021
21TOŠK1-1Zvijezda

73Škrijelj
87Đekić
21Radnik Hadžići0-1Posušje


8(p)Serdarušić