ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
2085092.4411655.77%4220.19%5024.04%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje2617634411+3357XWWW13102129613742155
2=TOŠK2614574023+1747WWLW13841217136161916
3=Goražde2613673730+745XLLW138232113135441617
4=Bratstvo2613493925+1443WWWW139132411134361514
5+1Rudar Kakanj2612593725+1241WLOW13823239134361416
6-1Zvijezda2612593625+1141OLOL139222510133371115
7=Travnik2610882624+238LWLW13931156131571118
8+2GOŠK26106102519+636WXWL1374218813328711
9-1Radnik Hadžići26106102931-236OWLL135441513135261418
10+1Jedinstvo Bihać26113122130-936WLWL1391313713229823
11-2Budućnost26104123343-1034LLWL137332315133191028
12+1Vis Simm-Bau2695123434+032XXLL136251714133371720
13+1Orašje2695123844-632XLWL1374227151321101129
14-2Igman Konjic2687113128+331LWWW137151910131661218
--15=Čapljina2675142644-1826LWLW136431914131111730
--16=Slaven Živinice2614211373-607LLLL131391032130112341

Top Scorers
14+1Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
+3Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 6p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)

Kerim TATAR (Goražde, 4p)
10+1Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
9+1Semir DEDIĆ (Orašje, 3p)

Sedin LJUCA (Čapljina)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
8
Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)
7
Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 4p)
6
Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)
+1Bojan MIHAJLOVIĆ (Goražde)

Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Kemal HASIKIĆ (Bratstvo)
+1Stefan STOJANOV (Bratstvo, 1p)

Dario BLAGOJEVIĆ (Goražde)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)
Results
Friday, 14 May 2021
26Budućnost1-3Rudar Kakanj

61Mujarić
22Bešić

24Musić

33Hrelja
Saturday, 15 May 2021
26Jedinstvo Bihać2-1Igman Konjic

90Pljevljak
83Ćubara
90Čakić
26Orašje1-1Posušje

13(p)Dedić
7Bubalo
26TOŠK1-0Travnik

35Mujagić
26Zvijezda0-0Radnik Hadžići
26Bratstvo2-1Čapljina

31Stojanov
74Nikić
56(og)Nikić
26Goražde2-2Vis Simm-Bau

59Jazvin
8Dizdarević
90Mihajlović
79Mahmutović
Sunday, 16 May 2021
26GOŠK6-1Slaven Živinice

8Savić
51(p)Trumić
39(p)Haračić
55Savić
68(p)Haračić
85Haračić
90Hajdarević