ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1764302.449654.55%3721.02%4324.43%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje2214533910+2947XWWW1182126611632134
2+1Goražde2212553323+1041WOWW11812199114431414
3+1Zvijezda2212373521+1439WXWW119022510113351011
4-2TOŠK2211563420+1438LXLW11641187115151613
5=Rudar Kakanj2210483122+934LOWL11722207113261115
6=Travnik228862320+332LWLW11731125111551115
7+2Radnik Hadžići229582728-132WLWO114431311115151417
8+2Bratstvo229492624+231WLXL11713201011236614
9-2Budućnost229492936-731LWLW11632201211317924
10-2Vis Simm-Bau2293103127+430LLLL116141612113261515
11=Jedinstvo Bihać2293101825-730WWWL1171310611227819
12=GOŠK228591616+029WWXO115421071131769
13=Orašje2284103538-328WLWL116322514112181024
14=Igman Konjic2257102225-322XLLL1151513911065916
--15=Čapljina2255122040-2020LWLW11443141311119627
--16=Slaven Živinice2214171155-447LLLL11137922110110233

Top Scorers
13
Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)

Kerim TATAR (Goražde, 4p)
10
Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 3p)
9
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
+1Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
8
Sedin LJUCA (Čapljina)
7
Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)
+1Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)
+2Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Semir DEDIĆ (Orašje, 2p)
6+1Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
+1Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)
+1Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 3p)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)
5+1Bojan MIHAJLOVIĆ (Goražde)
+1Dario BLAGOJEVIĆ (Goražde)

Ivan BUHAČ (Posušje)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)
Results
Saturday, 17 April 2021
22Posušje2-2Igman Konjic

31Begić
53(p)Kašić
66Bubalo
90Hodžurda
22Jedinstvo Bihać1-0Travnik

24Panjeta
22Orašje3-1Rudar Kakanj

35Živković
90Džafić
51Mikić
84Blagojević
22Zvijezda5-1Slaven Živinice

17Salihović
49Hodžić
23Hasukić
26(p)Fačić
37Vidović
72Vehabović
22Bratstvo1-0TOŠK

74Kahrimanović
22Goražde3-0Čapljina

8Mihajlović
18Blagojević
65Mujić
22Vis Simm-Bau2-3Radnik Hadžići

23Kovač
13Vladavić
70Kalesić
38Vladavić

90Mujanović
Sunday, 18 April 2021
22GOŠK1-0Budućnost

6Savić