ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1122702.416255.36%2623.21%2421.43%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje14842175+1228OWWW6510111833264
2=Rudar Kakanj148332613+1327XWXW7610194722379
3=Bratstvo148242212+1026OWWW8611175621357
4+1TOŠK147432514+1125XWXL84311466312118
5-1Vis Simm-Bau147342414+1024LWWL64111158323139
6=Goražde147341916+324WWWW64119583231011
7+2Zvijezda147161713+422WLWL8602158611425
8-1Travnik145631210+221XWXW852173604257
9-1Jedinstvo Bihać146261215-320LLLL850386612349
10=Radnik Hadžići145361820-218XWLW6321958215915
11=Budućnost145361823-518XLWL842213106114513
12=Igman Konjic143561416-214XLLW6312848044612
13+1GOŠK14428913-414WLLW732265710638
14-1Orašje143471628-1213LLLL6231998116719
--15+1Čapljina142391330-179WLLL6132898107521
--16-1Slaven Živinice14149828-207LLXL81348136015015

Top Scorers
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)
10
Selmir MAHMUTOVIĆ (TOŠK, 1p)
8+1Dino DIZDAREVIĆ (TOŠK, 5p)
+1Kerim TATAR (Goražde, 3p)
6
Mirnes SALIHOVIĆ (Budućnost, 1p)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)
+1Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Dženan HARAČIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)
+1Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
5
Nermin HADŽIĆ (Vis Simm-Bau, 2p)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Ivan BUHAČ (Posušje)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 2p)
4
Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 2p)

Sedin LJUCA (Radnik Hadžići)

Amar MEMIĆ (Radnik Hadžići, 1p)
+1Amer TORLAK (Travnik, 2p)

Jasmin BERBIĆ (Vis Simm-Bau)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
Results
Saturday, 7 November 2020
14Budućnost1-1Igman Konjic

45Mustafić
90(p)Džafić
14Jedinstvo Bihać0-2Goražde


65(p)Tatar

70Islamagić
14Travnik1-1Rudar Kakanj

3Torlak
9Dervišagić
14Zvijezda3-1Vis Simm-Bau

2Mazić
90Kovač
26Petrović
76Milaković
14Bratstvo0-0Posušje
14Slaven Živinice0-1Čapljina


64(p)Hreljić
Sunday, 8 November 2020
14TOŠK1-1Radnik Hadžići

13(p)Dizdarević
90Kovačević
14GOŠK2-1Orašje

5Hajdarević
48Simović
41Savić