ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
801922.404657.50%2025.00%1417.50%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1+2TOŠK106222010+1020WWWW6411124421186
2+2Jedinstvo Bihać10622127+520WXWW650182412145
3+2Rudar Kakanj106131811+719WWLW5410134520357
4-3Vis Simm-Bau10532159+618LOWX431073622286
5-3Posušje10532105+518LOXW431061622244
6=Bratstvo105141511+416LLWL6501134401327
7+1Zvijezda10514118+316WLWW6402106411212
8+2Budućnost104241315-214WXLW631287411258
9-2Travnik1034377+013LWLL531142503235
10+2Orašje103431517-213WOWL5230955113612
11+2Goražde103341315-212WLLX5311855023510
12-3Radnik Hadžići103251114-311LOWX4121446204710
13-2Igman Konjic102441111+010LWLL421172603349
14+2GOŠK10226610-48WLXL522143500527
--15-1Čapljina10136922-136LXLX4130756006217
--16-1Slaven Živinice10136620-146LXLL5122695014011

Top Scorers
8+3Selmir MAHMUTOVIĆ (TOŠK, 1p)
7
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)
6
Dino DIZDAREVIĆ (TOŠK, 4p)

Dženan HARAČIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)
5
Mirnes SALIHOVIĆ (Budućnost, 1p)
+1Kerim TATAR (Goražde, 1p)
4
Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)
+1Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)
+1Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 1p)
+1Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
3+1Eldin TRUMIĆ (Budućnost, 2p)
+1Nusmir FAJIĆ (Jedinstvo Bihać)

Nermin HADŽIĆ (Vis Simm-Bau, 2p)

Amar MEMIĆ (Radnik Hadžići)

Eldin FAČIĆ (Orašje, 3p)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)

Damir HRELJA (Goražde)
+1Semir DEDIĆ (Orašje)
Results
Saturday, 10 October 2020
10Budućnost1-0Travnik

90(p)Trumić
10Jedinstvo Bihać1-0Radnik Hadžići

85Fajić
10Orašje2-1Igman Konjic

5Dedić
23Kašić
25Mikić
10Zvijezda4-0Čapljina

8Mazić
11Pljevljak
42Samardžić
50Božić
10Goražde1-0Posušje

9(p)Tatar
Sunday, 11 October 2020
10TOŠK4-0Slaven Živinice

4Ćubara
6Mahmutović
21Mahmutović
61Mahmutović
10GOŠK1-0Vis Simm-Bau

79Šarčević
10Bratstvo1-2Rudar Kakanj

90Adilović
53Hrelja

56Kobilica