ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1844522.4510255.43%3720.11%4524.46%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje2315534010+3050WXWW1292127611632134
2=Goražde2313553524+1144WWOW11812199125431615
3+1TOŠK2312563620+1641WLXL12741207115151613
4-1Zvijezda2312383522+1339LWXW119022510123361012
5=Rudar Kakanj2311483422+1237WLOW12822237113261115
6=Travnik239862420+435WLWL12831135111551115
7+1Bratstvo2310493324+934WWLX117132010123361314
8-1Radnik Hadžići239592830-232LWLW124441413115151417
9=Budućnost2394102938-931LLWL11632201212318926
10=Vis Simm-Bau2393113130+130LLLL116141612123271518
11=Jedinstvo Bihać2393111828-1030LWWW1171310612228822
12=GOŠK2385101617-129LWWX1154210712318610
13=Orašje2384113540-528LWLW116322514122191026
14=Igman Konjic2367102525+025WXLL1261516911065916
--15=Čapljina2365122240-1823WLWL12543161311119627
--16=Slaven Živinice2314181162-517LLLL12138929110110233

Top Scorers
13
Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)

Kerim TATAR (Goražde, 4p)
10
Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 3p)
9
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
8
Sedin LJUCA (Čapljina)
7
Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)
+1Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)

Semir DEDIĆ (Orašje, 2p)
6+1Dario BLAGOJEVIĆ (Goražde)
+3Kemal HASIKIĆ (Bratstvo)

Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Zvonimir MIKIĆ (Orašje)
+1Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 3p)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)
Results
Saturday, 24 April 2021
23Posušje1-0GOŠK

73Kovačević
23Rudar Kakanj3-0Jedinstvo Bihać

22Gačan
56Karalić
86Šubo
23Travnik1-0Zvijezda

5(og)Ćulum
23Slaven Živinice0-7Bratstvo


12Poturalić

37Stojanov

40Stojanov

47Hasikić

58Hasikić

69Kulovac

77Hasikić
23Igman Konjic3-0Vis Simm-Bau

59Bibić
61(p)Kovač
90Šehić
Sunday, 25 April 2021
23TOŠK2-0Budućnost

26Kapetan
61Mujagić
23Čapljina2-0Orašje

2Novaković
90Mirković
23Radnik Hadžići1-2Goražde

8Memić
4Islamagić

45Blagojević