ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
2165352.4712256.48%4420.37%5023.15%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje2718634812+3660WXWW14112133713742155
2+1Goražde2714674131+1048WXLL149232514135441617
3-1TOŠK2714584125+1647LWWL13841217146172018
4=Bratstvo2713593925+1444OWWW139132411144461514
5=Rudar Kakanj2713593926+1344WWLO149232510134361416
6=Zvijezda27125103728+941LOLO139222510143381218
7=Travnik2710982826+239XLWL14941178131571118
8+1Radnik Hadžići27107102931-237OOWL145541513135261418
9-1GOŠK27106112623+336LWXW1374218814329815
10=Jedinstvo Bihać27113132234-1236LWLW13913137142210927
11+1Vis Simm-Bau27105123634+235WXXL147251914133371720
12+2Igman Konjic2797113429+534WLWW148152211131661218
13-2Budućnost27104133445-1134LLLW1373323151431101130
14-1Orašje2795133846-832LXLW1374227151421111131
--15=Čapljina2785142845-1729WLWL147432115131111730
--16=Slaven Živinice2715211575-608XLLL131391032140212543

Top Scorers
14
Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)

Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 6p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)

Kerim TATAR (Goražde, 4p)
10
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
+1Sedin LJUCA (Čapljina)
9
Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)

Semir DEDIĆ (Orašje, 3p)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
8
Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)
7
Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)
+1Dario BLAGOJEVIĆ (Goražde)

Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 4p)
6
Bojan MIHAJLOVIĆ (Goražde)
+1Josip SERDARUŠIĆ (Posušje, 4p)

Kemal HASIKIĆ (Bratstvo)

Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Stefan STOJANOV (Bratstvo, 1p)

Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)
+2Seid ZUKIĆ (Igman Konjic)
Results
Wednesday, 19 May 2021
27Posušje4-1Jedinstvo Bihać

13(og)Čakić
29Bandić
38(p)Serdarušić
63Bubalo
84Landeka
27Rudar Kakanj2-1TOŠK

53Čehajić
28Mujagić
82Hrelja
27Travnik2-2Slaven Živinice

37Vujica
8Krajišnik
61Torlak
63Kovčić
27Čapljina2-1Budućnost

7Ljuca
65Mujarić
33Ivković
27Goražde4-1GOŠK

10Jazvin
90Šantić
40Blagojević
63Jazvin
81Salanović
27Radnik Hadžići0-0Bratstvo
27Igman Konjic3-1Zvijezda

58Sabljica
70Behram
60Zukić
68Zukić
27Vis Simm-Bau2-0Orašje

36Spahic
88Huseinspahić