ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1283142.457256.25%2721.09%2922.66%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje16943247+1731LWOW8611183833264
2+1TOŠK169432915+1431WWXW84311468512159
3-1Rudar Kakanj169342714+1330LWXW87102048224710
4=Vis Simm-Bau168352515+1027LWLW85121268323139
5+2Goražde168352218+427WLWW851212783231011
6-1Bratstvo168262215+726LLOW86111758215510
7+1Travnik166731712+525WXXW8521738152109
8-2Zvijezda168172016+425LWWL8602158821558
9=Radnik Hadžići166372225-321LWXW842213108215915
10+1Budućnost166371930-1121WLXL842213108215620
11-1Jedinstvo Bihać166281320-720LLLL8503868125514
12=Orašje165472230-819WWLL843115118116719
13=Igman Konjic164571818+017WLXL84131268044612
14=GOŠK165291014-417WLWL842275810739
--15=Čapljina163491531-1613WXWL824210108107521
--16=Slaven Živinice161411934-257LLLL81348138017121

Top Scorers
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)

Selmir MAHMUTOVIĆ (TOŠK, 1p)
9
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
+1Kerim TATAR (Goražde, 4p)
7+1Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 2p)
6
Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Sedin LJUCA (Čapljina)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
5
Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)
+1Semir DEDIĆ (Orašje, 1p)

Ivan BUHAČ (Posušje)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 2p)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)
4
Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Ivan BEŠLIĆ (Posušje)

Bojan MIHAJLOVIĆ (Goražde)

Eldin TRUMIĆ (Slaven Živinice, 2p)

Luka LUČIĆ (Posušje, 4p)

Amar MEMIĆ (Radnik Hadžići, 1p)

Amer TORLAK (Travnik, 2p)

Jasmin BERBIĆ (Vis Simm-Bau)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
Results
Saturday, 6 March 2021
16Orašje2-1Zvijezda

28(p)Dedić
16Rastoka
45Prgić
16Čapljina1-0Rudar Kakanj

7Popović
16Goražde2-0Bratstvo

40(p)Tatar
45Jazvin
16Igman Konjic3-0Slaven Živinice

14Zeba
80Ćubara
90Zukić
Sunday, 7 March 2021
16Posušje0-2TOŠK


15Klarić

65Škrijelj
16GOŠK1-0Jedinstvo Bihać

90Haračić
16Radnik Hadžići1-4Travnik

77Ragipović
35Čatić

58Vardo

67Vujica

90Vrebac
16Vis Simm-Bau0-1Budućnost


5Mujarić