ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1443472.407854.17%3222.22%3423.61%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje181143317+2437WWLW97112139432104
2=TOŠK1810443217+1534LWWW953116695131611
3+2Goražde189452621+531WXWL961214893331213
4-1Rudar Kakanj189362716+1130LLLW97112059225711
5+1Vis Simm-Bau189362617+930WLLW961213693241311
6-2Zvijezda189272417+729XWLW9702188922569
7=Bratstvo188372317+627OLLL96121879225510
8=Travnik186841816+226LXWX95318491531012
9=Radnik Hadžići187472325-225OWLW9432131093151015
10+1Budućnost187472333-1025WXWL943215129315821
11-1Orašje186482533-822LWWW943216139216920
12+2Igman Konjic185672019+121WXWL95131369054713
13-1GOŠK186391215-321XWWL943286920749
14-1Jedinstvo Bihać186391323-1021OLLL9513869126517
--15=Čapljina1835101532-1714OLWX924310119117521
--16=Slaven Živinice181413939-307LLLL91358179018122

Top Scorers
12+1Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)
10
Kerim TATAR (Goražde, 4p)
9
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)
+1Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 3p)
6
Ivan BEŠLIĆ (Posušje)
+1Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)
+1Semir DEDIĆ (Orašje, 2p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Sedin LJUCA (Čapljina)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
5
Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Ivan BUHAČ (Posušje)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)

Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)

Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 2p)
4
Bojan MIHAJLOVIĆ (Goražde)

Eldin TRUMIĆ (Slaven Živinice, 2p)

Luka LUČIĆ (Posušje, 4p)

Amer TORLAK (Travnik, 2p)
+2Dario BLAGOJEVIĆ (Goražde)

Amar MEMIĆ (Radnik Hadžići, 1p)
+1Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Jasmin BERBIĆ (Vis Simm-Bau)
Results
Saturday, 20 March 2021
18Jedinstvo Bihać0-0Bratstvo
18Orašje1-2Budućnost

45(p)Dedić
8(p)Husić

37Hasanbegović
18Goražde2-1TOŠK

4Blagojević
32Škrijelj
5Blagojević
18Igman Konjic1-0Rudar Kakanj

3Zukić
Sunday, 21 March 2021
18Posušje3-0Travnik

38Barišić
62(p)Serdarušić
87Bubalo
18GOŠK1-1Zvijezda

19(p)Haračić
7(p)Vidović
18Radnik Hadžići0-0Čapljina
18Vis Simm-Bau1-0Slaven Živinice

1Mahmutović