ALB
ALB
ALG
ALG
ARG
ARG
ARM
ARM
AUS
AUS
AUT
AUT
AZE
AZE
BEL
BEL
BIH
BIH
BLR
BLR
BOL
BOL
BRA
BRA
BUL
BUL
CHI
CHI
CHN
CHN
COL
COL
CRC
CRC
CRO
CRO
CYP
CYP
CZE
CZE
DEN
DEN
ECU
ECU
EGY
EGY
ENG
ENG
ESP
ESP
EST
EST
FIN
FIN
FRA
FRA
GEO
GEO
GER
GER
GRE
GRE
HUN
HUN
IRL
IRL
IRN
IRN
ISL
ISL
ISR
ISR
ITA
ITA
JPN
JPN
KAZ
KAZ
KOR
KOR
LTU
LTU
LVA
LVA
MDA
MDA
MEX
MEX
MKD
MKD
MLT
MLT
MNE
MNE
NED
NED
NIR
NIR
NOR
NOR
PAR
PAR
PER
PER
POL
POL
POR
POR
QAT
QAT
ROU
ROU
RSA
RSA
RUS
RUS
SCO
SCO
SRB
SRB
SUI
SUI
SVK
SVK
SVN
SVN
SWE
SWE
TUR
TUR
UKR
UKR
URU
URU
USA
USA
VEN
VEN
home
account
FAQ
help
support
SA logo
A to Z

 
Prva Liga FBiH
Premijer Liga | Prva Liga FBiH | Prva Liga Srpske | latest | squads | Kup BiH

ROUND123456789101112131415
161718192021222324252627282930

Season archive

GamesGoalsHDA
1924632.4110755.73%3819.79%4724.48%

League table
2020/21OverallHomeAway
PWDLFAGdfPtsFormPWDLFAPWDLFA
++1=Posušje2416534110+3153WWXW1292127612732144
2=Goražde2413563526+944LWWO128131911125431615
3=TOŠK2412573622+1441LWLX12741207125161615
4=Zvijezda2412483522+1340OLWX129122510123361012
5=Rudar Kakanj2411583422+1238OWLO12822237123361115
6+1Bratstvo2411493524+1137WWWL128132210123361314
7-1Travnik249872422+235LWLW12831135121561117
8+1Budućnost24104103138-734WLLW12732221212318926
9+2Jedinstvo Bihać24103111928-933WLWW1281311612228822
10+2GOŠK2495101817+132WLWW1264212712318610
11-3Radnik Hadžići2495102831-332LLWL124441413125161418
12+1Orašje2494113640-431WLWL127322614122191026
13-3Vis Simm-Bau2493123131+030LLLL126151613123271518
14=Igman Konjic2477102725+228WWXL12615169121651116
--15=Čapljina2465132241-1923LWLW125431613121110628
--16=Slaven Živinice2414191164-537LLLL12138929120111235

Top Scorers
13
Selmir MAHMUTOVIĆ (Vis Simm-Bau, 1p)
11
Maid JAGANJAC (Bratstvo, 2p)

Kerim TATAR (Goražde, 4p)
10
Dženan HARAČIĆ (GOŠK, 3p)
9
Dino DIZDAREVIĆ (Vis Simm-Bau, 5p)

Mirza KOVAČ (Vis Simm-Bau)
8+1Semir DEDIĆ (Orašje, 2p)

Sedin LJUCA (Čapljina)
7
Sadik ŠKRIJELJ (TOŠK)

Mirnes SALIHOVIĆ (Zvijezda, 1p)

Nermin HADŽIĆ (Jedinstvo Bihać, 2p)

Alden VLADAVIĆ (Radnik Hadžići, 2p)

Ivan BEŠLIĆ (Posušje)
+1Senad KAŠIĆ (Igman Konjic, 4p)

Husejn POTURALIĆ (Bratstvo)
6
Belmin KOBILICA (Rudar Kakanj, 1p)

Zvonimir MIKIĆ (Orašje)

Antonio VIDOVIĆ (Zvijezda, 3p)

Kenan DERVIŠAGIĆ (Rudar Kakanj)

Kemal HASIKIĆ (Bratstvo)

Dario BLAGOJEVIĆ (Goražde)

Faruk GAČAN (Rudar Kakanj, 3p)
Results
Friday, 30 April 2021
24Orašje1-0Radnik Hadžići

5Dedić
24Zvijezda0-0Rudar Kakanj
24Vis Simm-Bau0-1Posušje


15Serdarušić
Sunday, 2 May 2021
24Budućnost2-0Slaven Živinice

49Džinić
78Mujarić
24Jedinstvo Bihać1-0Čapljina

87Čizmić
24GOŠK2-0TOŠK

63Jusufbašić
75Jusufbašić
24Bratstvo2-0Travnik

12Zarić
43Stojanov
24Goražde0-2Igman Konjic


24Zukić

45(p)Kašić